Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Przegląd techniczny aparatu EKG

 
Towar na zamówienie
 

Przegląd techniczny aparatów EKG

telefon bezpośrednio do serwisu: 41 242 15 46

Aparaty EKG są jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetów lekarskich, a wykonane z ich pomocą badania są podstawowymi testami diagnostycznymi podczas wizyt u lekarza. Aby wynik badania EKG był zawsze wiarygodny i stanowił podstawę do stawiania diagnozy, aparaty muszą być utrzymywane w pełnej sprawności i niezawodności. Regularnie wykonywany przegląd techniczny aparatów EKG to podstawowa czynność pozwalająca na ich dopuszczenie do użytkowania.

Dlaczego należy wykonywać przegląd techniczny aparatów EKG?


Jest wiele powodów, dla których takie przeglądy należy regularnie wykonywać.

 1. Troska o zdrowie pacjentów:

  tylko sprawne i regularnie testowane aparaty EKG pozwalają uzyskać wiarygodny wynik badania;

 2. Wymagania NFZ: 

  mając podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, gabinety lekarskie zobligowane są do serwisowania swoich aparatów EKG zgodnie z zaleceniami NFZ, a potwierdzeniem tego mogą być wpisy do paszportu technicznego urządzenia;

 3. Bezpieczeństwo użytkowania:

  przeglądy techniczne aparatów EKG polegają m.in. na dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego aparatu, w tym parametrów, które decydują o bezpiecznym użytkowaniu, jak ciągłości przewodu ochronnego, pomiaru prądu upływu, weryfikacji stanu izolacji przewodów zasilających, obudowy itp.

 4. Test funkcjonalny:

  polega na sprawdzeniu rzeczywistych parametrów aparatu EKG z danymi technicznymi podanymi przez producenta. Podczas przeglądu, przeprowadzamy również testy bezpieczeństwa zgodnie z normami 60601 i 62353.

Jak wykonać przegląd techniczny aparatu EKG?

Okresowe przeglądy aparatów EKG powinno wykonywać się raz do roku. Daje to pewność prawidłowej i bezpiecznej pracy na co dzień. Aby ułatwić Państwu wykonanie przeglądu technicznego aparatu EKG, świadczymy swoje usługi stacjonarnie i z dojazdem do klienta. Aparat EKG można dostarczyć do naszego serwisu lub możemy przyjechać do Państwa gabinetu, przychodni, kliniki lub szpitala i na miejscu wykonać przegląd jednego, lub większej ilości elektrokardiografów.

Specyfikacja techniczna produktu:

- możliwość wykonania przeglądu w serwisie
- możliwość wykonania przeglądu u klienta
- możliwość wykoanania zdalnego przeglądu serwisowego przez internet (wyłącznie urządzenia z taką funkcją)
- protokół wykonanego przeglądu oraz wpis do paszportu technicznego urządzenia
- możliwość otrzymania urządzenia zastępczego na czas przeglądu
- ważność wpisu paszporcie - 12 miesięcy
- Serwis medyczny zgodny z normą PN-EN 62353:2015
Oceń 

Polecam, szybko i sprawnie

Polecam przeglądy techniczne w serwisie sklepu ekg24 - szybko i sprawnie. Nie płaciłam nic za przyjazd bo podjechali przy okazji będąc w okolicy.

Napisz swoją opinię

Przegląd techniczny aparatu EKG

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: