Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kliniczne / Transportowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Defibrylatory kliniczne to urządzenia, które umożliwiają wykonanie działań ratowniczych mających na celu przywrócenie prawidłowego rytmu serca. Taki sprzęt jest wyposażony w szereg profesjonalnych funkcji jak drukowanie przebiegu EKG, nowoczesny monitor, pomiar ciśnienia tętniczego, saturacji, a także wskazanie temperatury czy dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Są przeznaczone głównie do użytku w szpitalach i karetkach. U nas można kupić wysokiej jakości produkty tego typu.

Profesjonalne urządzenia kliniczne 

W czasie defibrylacji impulsy stałego prądu oddziałują na klatkę piersiową za pomocą metalowych elektrod. Znacznie zwiększa to szanse na przeżycie osób z nagłym zatrzymaniem krążenia. Urządzenia kliniczne mają sporo trybów pracy, które przeznaczone są dla specjalistów. Dają możliwość ręcznego wyboru energii oraz opcje AED, działania półautomatycznego. Ponadto śledzą liczne parametry życiowe, a także pozwalają na stymulację w trybie synchronicznym lub asynchronicznym, czyli na żądanie. Warto podkreślić, że oferujemy wyłącznie renomowany sprzęt marek takich jak Emtel. 

Defibrylatory kliniczne, ratunkowe, manualne defibrylatory z kardiowersją