Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Elektrokardiografy

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-18 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Zgromadzone w tej kategorii aparaty EKG są niezbędnym, podstawowym wyposażeniem placówek medycznych, na których potrzeby dostarczamy te urządzenia. Oferujemy szeroki wybór modeli dostosowanych do dowolnych wymagań. Odpowiednie elektrokardiografy znajdą u nas zarówno duże szpitale i przychodnie obsługujące wielu pacjentów, jak i małe, prywatne gabinety, w których prowadzi się indywidualną praktykę.

Proponujemy szeroki wybór urządzeń przenośnych i stacjonarnych o różnych rozmiarach. Mobilne egzemplarze są polecane lekarzom świadczącym pomoc mobilnie, którzy dojeżdżają do pacjenta i chcą wygodnie przenieść aparat EKG do jego domu. Szeroki zakres cenowy oferowanych w tej kategorii elektrokardiografów umożliwia zakupienie najnowocześniejszych modeli o zaawansowanych możliwościach i wielu dodatkowych funkcjach, a także  podstawowych, najprostszych i niedrogich aparatów EKG.

Każde urządzenie objęte jest gwarancją producenta. Zapraszamy do sprawdzenia zawartości tej kategorii i zamówienia jednego z dostępnych produktów!

Aparaty EKG - Elektrokardiografy - ekg24.pl