Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Defibrylator stacjonarno-transportowy Defigard HD-7

  • -920,00 zł
 
23 220,00 zł
22 300,00 zł Brutto Zniżka 920,00 zł

20648.15 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 20 999,00 zł

 

Szwajcarska precyzja w rewelacyjnej cenie

Wysokiej jakości defibrylator stacjonarno-transportowy, cenionej na rynku, szwajcarskiej firmy – Schiller.

DEFIGARD HD-7 to idealne połączenie trzech dziedzin, w których specjalizuje się szwajcarski producent: EKG, defibrylacji i łączności. Defibrylator wyposażony został w łyżki oraz elektrody defibrylacyjne, które znacznie ułatwiają pracę medykom podczas reanimacji pacjenta i zwiększają szansę na jego przeżycie. Idealne urządzenie dla wszystkich szpitali poszukujących zaawansowanego i niezawodnego sprzętu. 

Prosta i intuicyjna obsługa

Defibrylator DEFIGARD HD-7 charakteryzuje się prostym oraz intuicyjnym oprogramowaniem, znacznie ułatwiającym korzystanie z niego. Urządzenie ma duży, 7-calowy ekran obsługiwany dotykowo. Tryb Touch’n’Save pozwala na szybki dostęp do najważniejszych funkcji defibrylatora, bez zbędnej straty czasu na ich poszukiwanie w ogólnym Menu. Urządzenie posiada automatyczne auto-testy, które odbywają się samoczynnie i sprawdzają czy sprzęt nie ma żadnej usterki lub awarii. DEFIGARD HD-7 łączy się z siecią Wi-Fi i umożliwia podpięcie zewnętrznego nośnika USB. Defibrylator przesyła wyniki auto-testów do popularnego systemu medycznego szwajcarskiego producenta – SEMA, który pozwala zarządzać danymi ze wszystkich urządzeń Schillera. Umożliwia to medykom na szybki wgląd do wyników oraz regularną kontrolę sprzętu. Warto dodać, że wszelkie dane są doskonale szyfrowane przez szwajcarskiego producenta i posiada  zgodności z WPA2-Entreprise – będącym najwyższej jakości standardem szyfrowania, stosowanym w sieciach bezprzewodowych. Zapalająca się dioda LED informuje, że urządzenie jest gotowe do użycia.  Sprzęt posiada samo-aktualizujące się oprogramowanie. Wystarczy, że będzie połączone z siecią Wi-Fi i wówczas urządzenie będzie samo przeprowadzało wszelkie aktualizacje systemowe.

Defibrylator posiada aż cztery tryby:

  •  monitorowanie
  •  defibrylacja ręczna,
  •  defibrylacja AED
  •  stymulator

Niską przerwa podczas RKO

W odróżnieniu do konwencjonalnych defibrylatorów AED urządzenie Schillera rozpoczyna ocenę rytmu serca pod koniec cyklu RKO, co znacznie skraca rzeczywisty czas analizy, gdy u chorego podejmowane są czynności resuscytacyjne. Dodatkowo urządzenie posiada również tryb pediatryczny, który pozwala na przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dzieci.

Na wysoką skuteczność RKO w szwajcarskim defibrylatorze składają się :

Funkcja metronomu: wyznacza stały rytm, zgodnie z którym należy wykonywać uciśnięcia.

FreeCPR: przekazuje informację zwrotną dotyczącą częstości uciśnięć klatki piersiowej, pochodzącą z elektrod do defibrylacji, bez żadnych dodatkowych czujników

ARGUS LifePoint: przekazuje informację zwrotną dotyczącą częstości i głębokości uciśnięć oraz rozprężenia klatki piersiowej.

Defibrylator posiada 6-odprowadzeniowe EKG, które zostało opracowane przez innowacyjną technologię Schillera. Jest w stanie przeprowadzić bezinwazyjny pomiar ciśnienia krwi. Urządzenie pozwala na zbadanie poziomu natlenienia krwi (pomiar SpO2) za pomocą technologii MASIMO lub Nellcor. Dodatkowo defibrylator ma wbudowaną, zintegrowaną drukarkę 3-kanałową. Bardzo przydatnym jest także tryb defibrylacji do zabiegów chirurgicznych, umożliwiający pracę na otwartym sercu. Defibrylator może zostać również doposażone w wózek przystosowany do przewozu urządzenia. 

Specyfikacja techniczna produktu:

- cztery tryby: monitorowanie, defibrylacja ręczna, defibrylacja AED i stymulator
- Jedno złącze zarówno dla elektrod defibrylacyjnych AED lub łyżek
- Tryb defibrylacji wewnętrznej do zabiegów chirurgicznych na otwartym sercu (opcja)
- Informacje zwrotne dot. RKO
- Transmisja danych USB i Wi-Fi
- Zdalne aktualizacje oprogramowania
- Wygodny 7-calowy ekran dotykowy
- 6-odprowadzeniowe EKG w rewolucyjnej technologii Schiller
- Wbudowana drukarka
- Wymiary: 322 x 276 x 209,7 mm (wys./dł./szer.)

Wyposażenie standardowe:

- Defibrylator kliniczny Defigard HD-7

Wyposażenie dodatkowe:

- Nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi: technologia SCHILLER
- SpO2: technologia MASIMO lub Nellcor
- EtCO2: technologia MASIMO (strumień boczny)
- Wózek na defibrylator

Gwarancja:

- Gwarancja producenta: 24 miesiące

Pliki do pobrania

defibrylator Schiller

DEFIGARD hd-7

Pliki do pobrania (2.67M)

Napisz swoją opinię

Defibrylator stacjonarno-transportowy Defigard HD-7

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: