Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Sklep medyczny ekg24.pl to ogólnopolski dystrybutor aparatury medycznej i sprzętu rehabilitacyjnego. Początek naszej działalności handlowej w branży medycznej to rok 2014 choć branża sprzętu medycznego jest nam znana dużo dłużej.  W swojej ofercie mamy produkty najlepszych światowych marek. Przeprowadziliśmy wiele dostaw. Wykonaliśmy setki instalacji, szkoleń, doradztw technicznych. Stale szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje po to, aby polecana przez nas aparatura i sprzęt zawsze spełniały Państwa oczekiwania.

 

Każdą ofertę specjalną przygotowujemy indywidualnie w oparciu o maksymalne możliwe poziomy rabatów.

 

Współpraca z naszą firmą to dlaa Państwa wymierne korzyści wynikające z fachowego, popartego wieloletnim doświadczeniem, niezależnego doradztwa sprzętowego. Nasz sprzęt znajdziecie Państwo w szpitalach w całym kraju. Dostarczaliśmy sprzęt dla dużych przychodni, małych ośrodków zdrowia, prywatnych praktyk a także do instytucji użyteczności publicznej.

 

Chcesz nawiązać współpracę jako klient, producent, importer lub po prostu lepiej nas lepiej poznać. Spotkajmy się i porozmawiajmy przy kawie. Zapraszamy do naszej siedziby w Starachowicach lub podczas licznych targów i konferencji w których często uczestniczymy.