Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Palestezjometr

Aktywne filtry

Oferujemy wysoce zaawansowane palestezjometry, przy których użyciu przeprowadza się badanie palestezjometryczne. Stosuje się je w celu wykrywania chorób obwodowych neuropatii, a także w gabinetach medycyny pracy. Korzystają z nich również biegli zajmujący się wydawaniem orzeczeń w sprawie chorób o podłożu zawodowym. Urządzenie pozwala ocenić zachowanie organizmu pod wpływem wibracji i tym samym stwierdzić lub wykluczyć zmiany neuropatyczne.

Badaniu przy użyciu palestezjometru powinny poddawać się osoby, które realizują obowiązki zawodowe w niskiej temperaturze lub są narażone na drgania, np. wynikające z obsługi maszyn budowlanych czy rolniczych. Również pracownikom wykonującym powtarzalne czynności w nienaturalnych pozycjach kończyn zaleca się regularne poddawanie się diagnostyce z wykorzystaniem tego urządzenia. Palestezjometry oferowane w naszym sklepie to profesjonalny sprzęt medyczny, który dostarczamy wszędzie tam, gdzie leczy i diagnozuje się choroby zawodowe.

Palestezjometry - ekg24.pl