Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wagi medyczne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia placówek medycznych, niezależnie od profilu, są profesjonalne wagi, które oferujemy w tej kategorii. Ich konstrukcja spełnia określone normy wynikające z przepisów prawa, gwarantując bardzo dobrą dokładność pomiarów. W szpitalach, przychodniach i gabinetach precyzja jest kluczowa, a zapewnić ją może wyłącznie zastosowanie specjalistycznych wag, które są dostępne w poniższej kategorii. Za ich pomocą można bezbłędnie określić masę ciała badanego i pod tym kątem dobrać prawidłową dawkę leku.

Oferowane w naszym sklepie urządzenia są wykorzystywane także do monitorowania zmian wagi pacjenta w trakcie leczenia, co pozwala wyciągnąć wnioski na temat efektów wdrożonego postępowania. Z kolei wagi medyczne dla noworodków znajdują zastosowanie w szpitalach z oddziałem położniczym, gabinetach pediatrycznych oraz przychodniach rodzinnych, w których wykonuje się rutynowe badania kontrole małych dzieci. Proponujemy modele różniące się funkcjonalnością i ceną, co ułatwia wybór odpowiedniego urządzenia.

Wagi medyczne - ekg24.pl