Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Koncentratory tlenu

Aktywne filtry

Wybierając koncentratory tlenu, które są niezbędne w procesie leczenia schorzeń związanych z niedotlenieniem, warto zdecydować się na rozwiązania certyfikowane i profesjonalne, nadające się do użytku zarówno w szpitalach, jak i prywatnych domach. Atutem przenośnych modeli renomowanych producentów, które są dostępne w sklepie ekg24.pl, jest łatwość obsługi. Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się ze specyfikacją techniczną. Koncentrator tlenu należy oceniać, biorąc pod uwagę dane na temat:

      wagi, wymiarów, głośności pracy,

      poziomu koncentracji i przepływu powietrza,

      funkcjonalności.

Dostępny w naszym sklepie przenośny koncentrator tlenowy został wyposażony w zewnętrzny nawilżacz powietrza oraz filtr zapewniający czystość tlenu, który jest skoncentrowany na poziomie 98%. Użytkownik ma do dyspozycji wyświetlacz LCD, co ułatwia obsługę. To sprzęt, który musi się znajdować na oddziałach szpitalnych i w prywatnych domach, jeżeli pacjenci mają problemy z niedotlenieniem.

Koncentratory tlenu - przenośny koncentrator tlenu - ekg24.pl