Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ergospirometria

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Sprzedajemy ergospirometry, czyli sprzęt medyczny, który służy do sprawdzania wydolności sercowo-płucnej pacjentów chorujących na schorzenia kardiologiczne oraz pulmonologiczne. Jeśli szukają Państwo dobrej klasy urządzenia do wykonania ergospirometrii, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Sprzęt medyczny do ergospirometrii

Badanie, jakim jest ergospirometria wykonuje się przy użyciu specjalistycznego sprzętu, ergospirometru, dzięki któremu można sprawdzić, jak aktywność fizyczna wpływa na układy: krążenia oraz oddechowy. Warto zaznaczyć, że badanie tym profesjonalnym urządzeniem pomaga bardzo szybko wykryć wiele nieprawidłowości  w pracy organizmu, w tym stanowi wsparcie przy diagnozowaniu przewlekłych chorób serca i płuc.

Nasz sklep medyczny oferuje nowoczesne urządzenia do wykonywania takiej diagnostyki, które są stosowane m.in. w gabinetach:

      pulmonologicznych,

      kardiologicznych

      rehabilitacyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty -  w razie pytań zawsze służymy wsparciem technicznym przy wyborze.

Ergospirometria | Sklep medyczny ekg24.pl