Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Bieżnia ASPEL 612 TRM v.702

  • -543,00 zł
 
25 542,00 zł
24 999,00 zł Brutto Zniżka 543,00 zł

23147.22 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24 900,00 zł

 

Najpopularniejsza w Polsce Bieżnia do prób wysiłkowych - jedyna z wbudowanym modułem EKG 

Rehabilitacyjna Bieżnia ASPEL 612 TRM v.702 - to jeden z głównych i na pewno jeden z cieszących się największym uznaniem klientów produkt firmy ASPEL

Bieżnia współpracuje z systemem rehabilitacji kardiologicznej AsTER i systemem prób wysiłkowych CardioTEST. 

Nowoczesna, rehabilitacyjna bieżnia wyprodukowana przez dobrze znaną firmę z Zabierzowa – ASPEL. Przeznaczona jest do współpracy z systemem badań wysiłkowych CARDIOTEST oraz z systemem do prowadzenia rehabilitacji kardiologicznej – ASTER. Zaawansowana technologia oraz nowoczesne systemy informatyczne sprawiają, iż produkt cechuje się wysoką jakością i precyzją oraz gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie badań.

Dlaczego warto wybrać system wysiłkowy ASPEL CardioTEST z bieżnią TRM 612?

Bieżnia produkcji ASPEL-a jako jedna z nielicznych posiada wbudowany moduł EKG. Trwała i stabilna konstrukcja zapewnia bezawaryjną eksploatację urządzenia przez wiele lat. Wbudowany system kontroli obciążenia pozwala na precyzyjne ustawienie obciążenia poprzez zmianę pochylenia bieżni oraz jej regulację. Dodatkowo trzy wyłączniki bezpieczeństwa — w tym jeden zewnętrzny, podnoszą bezpieczeństwo pacjenta oraz zwiększają kontrolę nad pracą bieżni. Urządzenie dzięki współpracy z systemem ASTER zapewnia skuteczną oraz bezpieczną rehabilitację kardiologiczną np. u pacjentów po przebytych chorobach jak zawał serca, wylew czy udar niedokrwienny mózgu.

Bieżnia ASPEL 612 TRM v.702 pracuje w zakresie prędkości od 0 do 20 km/h. Długość użytkowa taśmy wynosi 1500 mm, przy 500 mm szerokości. Kąt nachylenia regulowany jest od 0 do 25 %. Urządzenie oferuje 12 - odprowadzeń EKG przy badaniu spoczynkowym oraz 2- odprowadzenia w trybie treningowym. Bieżnia posiada również funkcję ZERO START. Może być obsługiwana za pomocą komputera poprzez port RS - 232. Maksymalna waga pacjenta, którego można poddać badaniu na tej bieżni wynosi 180 KG.

Dlaczego bieżnia z wbudowanym modułem EKG jest lepsza?

Wybór bieżni do prób wysiłkowych z wbudowanym modułem EKG w porównaniu do bieżni, gdzie moduł EKG jest osobnym urządzeniem peryferyjnym, może mieć kilka zalet:

 

  • Wygoda i oszczędność miejsca: Bieżnia z wbudowanym modułem EKG jest zazwyczaj bardziej kompaktowa i zajmuje mniej miejsca niż zestaw składający się z osobnej bieżni i osobnego modułu EKG. To oznacza, że można zaoszczędzić miejsce w sali treningowej lub w domu.

 

  • Prostota użycia: Bieżnia z wbudowanym modułem EKG jest zazwyczaj bardziej przyjazna dla użytkownika. Nie trzeba martwić się o połączenia, kalibrację i kompatybilność między bieżnią a modułem EKG. Wszystko jest zintegrowane i gotowe do użycia.

 

 

  • Bezpieczeństwo i dokładność pomiarów: Zintegrowany moduł EKG może być zoptymalizowany pod kątem współpracy z konkretną bieżnią, co może wpłynąć na dokładność pomiarów. Z kolei osobne moduły EKG mogą być bardziej podatne na zakłócenia i błędy pomiarów i powodować liczne artefakty na krzywej EKG

 

  • Łatwiejszy serwis i konserwacja: W przypadku problemów z funkcjonowaniem modułu EKG w bieżni zintegrowanej, można skorzystać z serwisu producenta bieżni, co może być prostsze i bardziej efektywne niż serwis osobnego urządzenia EKG. Poza tym przy przeglądzie technicznym robimy test jednego urządzenia a nie dwóch. (aspekt ekonomiczny)

 

  • Estetyka: Bieżnia z wbudowanym modułem EKG może mieć bardziej estetyczny wygląd, ponieważ nie trzeba montować osobnego urządzenia peryferyjnego. 

Bieżnia ASPEL została wyróżniona nagrodą Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich SALMED 2014

Specyfikacja techniczna produktu:

- Współpraca z system do badań wysiłkowych CARDIOTEST oraz z systemem do rehabilitacji kardiologicznej ASTER
- Prędkość taśmy regulowana od 0 do 20 km/h
- Kąt pochylenia regulowany od 0% do 25%
- Długość użytkowa taśmy: 1500 mm, szerokość 500 mm
- Wyłącznik bezpieczeństwa ryglowany, zatrzymuje bieg taśmy
- Funkcja ZERO START
- Wbudowany moduł EKG
- Sterowanie z wykorzystaniem komputera poprzez port RS-232
- Maksymalna waga pacjenta 180 kg
- Wymiary: 2000x830x1250mm (DxSxW)

Wyposażenie standardowe:

- Bieżnia ASPEL B612 model C
- Kabel pacjenta do systemu wysiłkowego KEKG-51
- Kabel pacjenta do systemu rehabilitacji kardiologicznej KEKG-52
- Elektrody jednorazowe Kendall - 50 szt.
- Pasta abrazyjna EVERY
- Kabel transmisji danych KRSB-09
- Instrukcja obsługi

Wyposażenie dodatkowe:

- ASPEL CARDIOTEST DGS Stanowisko diagnostyki medycznej
- ASPEL ASTER DGS Rehabilitacja
- Defibrylator AED

Gwarancja:

- Gwarancja 24 miesiące
Oceń 

Najlepsza bieżnia na rynku

Absolutnie najlepsza i najbardziej niezawodna bieżnia na rynku. Polecam Bieżnię B612 model C

Napisz swoją opinię

Bieżnia ASPEL 612 TRM v.702

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: