Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Akcesoria do defibrylatorów

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Defibrylacja to jeden z kluczowych elementów resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Pozwala przywrócić prawidłowy rytm serca w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Profesjonalne urządzenia do jej wykonywania są wyposażone w zaawansowane funkcje takie jak monitorowanie EKG, ciśnienia tętniczego i saturacji, pomiar dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu czy temperatury ciała. W naszym sklepie można kupić solidne akcesoria do tego typu sprzętów medycznych. 

Elementy do defibrylatorów 

Oprócz produktów specjalistycznych istnieją te AED, które mogą obsługiwać nawet nieprzeszkolone osoby. Dzięki komendom głosowym każdy jest w stanie udzielić pomocy i uratować komuś życie. Oferujemy różnego typu części do defibrylatorów spełniające wszelkie normy i atesty. Mamy w asortymencie doskonałe baterie, elektrody czy kable renomowanych producentów. Oprócz tego polecamy Państwu szafkę z białej blachy do przechowywania urządzeń. Ma ona wygodne drzwiczki z okienkiem oraz system "zbij szybkę". Warto zaufać sprawdzonemu sklepowi medycznemu! 

Akcesoria do defibrylatorów - baterie, elektrody, szafki, oznaczenia