Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Systemy do prób wysiłkowych

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne u nas systemy do prób wysiłkowych to profesjonalny sprzęt, który jest trwały i niezawodny. W czasie badań tego typu pacjent poddany jest wysiłkowi fizycznemu, dzięki czemu zapis EKG może pokazać zmiany ukrwienia i czynności serca niewidoczne w czasie spoczynku. Każde urządzenie wyposażono w wiele wysokiej klasy technologii, które gwarantują bardzo precyzyjne pomiary. To doskonałe rozwiązanie dla szpitali czy ośrodków rehabilitacyjnych. 

Profesjonalne urządzenia pomiarowe

Oferowane produkty składają się z rowerku stacjonarnego lub bieżni. Wykonujący ćwiczenia jest monitorowany przy pomocy elektrod. Diagnosta może poznać stan serca i układu krążenia. Wykorzystuje się to np. po zawałach serca w celu oceny stanu pacjenta, ale także do oceny wydolności fizycznej sportowców. Każdy model, który Państwu proponujemy, jest wyposażony w liczne funkcje. Umożliwia sterowanie obciążeniem i zapewnia wysoką jakość zapisu, co ułatwia interpretację wyników. Warto skorzystać z usług profesjonalnego sklepu medycznego, ponieważ mamy ogromne doświadczenie i służymy radą podczas zakupu. 

Systemy do prób wysiłkowych