Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Systemy do prób wysiłkowych

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne u nas systemy do prób wysiłkowych to profesjonalny sprzęt, który jest trwały i niezawodny. W czasie badań tego typu pacjent poddany jest wysiłkowi fizycznemu, dzięki czemu zapis EKG może pokazać zmiany ukrwienia i czynności serca niewidoczne w czasie spoczynku. Każde urządzenie wyposażono w wiele wysokiej klasy technologii, które gwarantują bardzo precyzyjne pomiary. To doskonałe rozwiązanie dla szpitali czy ośrodków rehabilitacyjnych. 

Profesjonalne urządzenia pomiarowe

Oferowane produkty składają się z rowerku stacjonarnego lub bieżni. Wykonujący ćwiczenia jest monitorowany przy pomocy elektrod. Diagnosta może poznać stan serca i układu krążenia. Wykorzystuje się to np. po zawałach serca w celu oceny stanu pacjenta, ale także do oceny wydolności fizycznej sportowców. Każdy model, który Państwu proponujemy, jest wyposażony w liczne funkcje. Umożliwia sterowanie obciążeniem i zapewnia wysoką jakość zapisu, co ułatwia interpretację wyników. Warto skorzystać z usług profesjonalnego sklepu medycznego, ponieważ mamy ogromne doświadczenie i służymy radą podczas zakupu. 

Jakie są najpopularniejsze systemy do prób wysiłkowych?

W Polsce, najbardziej rozpowszechnionym systemem tego typu jest ASPEL Cardiotest, cieszący się uznaniem ze względu na swoją niezawodność i precyzję pomiarów. Unikalną cechą tego systemu jest wykorzystanie bieżni z wbudowanym modułem EKG, co eliminuje problem zakłóceń zapisu, charakterystyczny dla systemów z zewnętrznymi modułami EKG. Dzięki temu rozwiązaniu, ASPEL Cardiotest zapewnia wysoką jakość rejestrowanych sygnałów, bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Cena systemu waha się między 32 a 38 tysiącami złotych, w zależności od konfiguracji. Podstawowa wersja obejmuje samą bieżnię z oprogramowaniem, natomiast wariant droższy zawiera kompleksowe mobilne stanowisko diagnostyki medycznej, w skład którego wchodzi stolik, komputer i drukarka, zapewniając pełne wyposażenie do przeprowadzenia zaawansowanych badań wysiłkowych.

Systemy do prób wysiłkowych | ASPEL