Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

AED

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Defibrylator AED to urządzenie mogące w łatwy sposób uratować komuś życie i w olbrzymim stopniu zwiększyć szanse na przeżycie chorego w oczekiwaniu na przyjazd specjalistów. Dostępne w tej kategorii sprzęty są skonstruowane, aby służyć w miejscach publicznych jak urzędy, szkoły, kina, kościoły, pociągi czy też w zakładach pracy. Mogą ich używać osoby bez specjalnego przeszkolenia, ponieważ AED wydają odpowiednie komendy głosowe, prowadząc akcję ratowniczą krok po kroku. Sprawia to, że są bardzo proste w obsłudze.

Sprawdzone defibrylatory 

Skrót AED pochodzi z języka angielskiego i oznacza automatyczny zewnętrzny defibrylator. Taki produkt jest szansą na uratowanie osoby w przypadku zatrzymania akcji serca. Pełna automatyzacja oznacza, że urządzenie po przyklejeniu elektrod samodzielnie bada rytm serca i zaleca podanie impulsów. Każdy oferowany model jest lekki, ma różne tryby jak np. pediatryczny oraz czytelny interfejs. Poza tym konstrukcja sprawia, że jest odporny na upadek, wodę i liczne zakłócenia. To wszystko powoduje, że zakup u nas na pewno będzie satysfakcjonujący. 

Defibrylatory AED - ekg24.pl - Zoll, Primedic, iPad, Nihon Kohden