Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty KTG

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Oferowane w naszym sklepie aparaty KTG są wykorzystywane w szpitalach z oddziałem położniczym, gabinetach ginekologicznych i szkołach rodzenia. Za ich pomocą wykonuje się pomiary czynności życiowych dziecka w fazie życia płodowego. W zależności od potrzeb i wysokości budżetu możemy zaproponować urządzenia najwyższej jakości, które gwarantują bardzo dobrą dokładność analizy i są stosowane w dużych podmiotach leczniczych obsługujących wielu pacjentów. Dostępne są także tańsze modele o bardziej podstawowej funkcjonalności, ale w zupełności wystarczające do małych gabinetów, jak również do użytku domowego.

Za pomocą aparatu KTG można sprawdzić takie parametry życiowe dziecka jak tętno czy ruchliwość. Oferowane urządzenia służą też do diagnostyki skurczów macicy, pozwalając na wykrycie ewentualnych komplikacji w tym zakresie. To podstawowy i zarazem profesjonalny sprzęt wykorzystywany do badania zarówno dziecka, jak i matki pod kątem prawidłowości rozwoju ciąży.