Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Spirometry

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Oferujemy profesjonalne spirometry, które służą do diagnostyki dolegliwości w obrębie układu oddechowego i płuc. Urządzenie pozwala na sprawdzenie ich objętości, pojemności i prawidłowości przepływu powietrza. Dzięki niemu można wykryć choroby takie jak astma, POCHP czy nowotwory, a wyniki stanowią pierwszy element diagnostyki. Badanie polega na jak najmocniejszym wydmuchiwaniu powietrza przez pacjenta przez określony czas, a jego przebieg jest krótki i bezinwazyjny.

Spirometr to podstawowe wyposażenie wszelkich placówek medycznych, w których leczy się choroby płuc i układu oddechowego. Służy zarówno do wykrywania nieprawidłowości w pracy tych organów, jak i monitorowania efektów postępowania medycznego. W naszej ofercie znajdują się modele różnego rodzaju, które można dopasować do odmiennych potrzeb. Odpowiednie egzemplarze znajdą u nas zarówno duże szpitale, jak i niewielkie gabinety prywatne specjalizujące się w diagnostyce i leczeniu chorób płuc oraz układu oddechowego. Szeroki zakres cenowy i różnorodna funkcjonalność gwarantują bogaty wybór urządzeń.