Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty EKG

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-18 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Który Aparat EKG wybrać?

            Bogaty wybór aparatów EKG obejmuje niezawodne urządzenia wysoko cenionych producentów. Szeroki zakres cenowy oraz dostępność modeli stacjonarnych i aparatów EKG przenośnych pozwala na dobranie produktu dopasowanego do dowolnego zastosowania i o ściśle określonych parametrach. 

Jakie aparaty EKG są w ofercie sklepu ekg24.pl ?

            Jako autoryzowany dystrybutor firmy ASPEL, jesteśmy dumni z możliwości oferowania elektrokardiografów tej renomowanej marki w najlepszych cenach w Polsce. Nasz asortyment nie ogranicza się jednak wyłącznie do produktów ASPEL. Posiadamy również urządzenia od innych popularnych producentów, takich jak BTL, STRINGSchiller oraz M4Medical, zapewniając tym samym szeroki wybór sprzętu medycznego dostosowanego do różnorodnych potrzeb i budżetów. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdą Państwo także urządzenia z dalekiego wschodu, które są cenione przede wszystkim za swoją atrakcyjność cenową.

Ile kosztuje aparat EKG?

             Określenie jednoznacznej ceny aparatu EKG jest zadaniem skomplikowanym, ponieważ rozpiętość cenowa jest bardzo szeroka i zależy od wielu czynników, takich jak funkcjonalność, marka czy zaawansowanie technologiczne urządzenia. Najprostsze modele, które oferują podstawowe funkcje, można nabyć już za około 2-3 tysiące złotych. Z drugiej strony, najbardziej zaawansowane aparaty EKG, wyposażone w szereg dodatkowych funkcji i najnowsze technologie, mogą kosztować nawet ponad 20 tysięcy złotych. Średnia cena, w tym przypadku, nie oddaje rzeczywistego obrazu, ponieważ różnica między modelami podstawowymi a tymi najbardziej rozbudowanymi jest znacząca. Wybór konkretnego aparatu zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz specyfiki pracy, jaką ma on wykonywać.

Elektrokardiografy przenośne i stacjonarne

            Oferowane w tej kategorii egzemplarze stacjonarne są używane przez gabinety, przychodnie, szpitale i inne placówki medyczne, które przeprowadzają diagnostykę przede wszystkim na miejscu. Z kolei przenośne aparaty EKG wykorzystują głównie lekarze i ratownicy dojeżdżający do pacjentów. Są to niewielkie urządzenia o małej wadze i łatwe w transporcie. Modele stacjonarne i przenośne aparatów EKG dostosowane są więc do specyfiki ich wykorzystywania, tym samym ułatwiając diagnostykę i udzielenie pomocy pacjentom w każdych okolicznościach i przy różnych typach konsultacji medycznych.

            Poszczególne modele aparatu EKG różnią się także liczbą kanałów, których liczba wpływa na dokładność działania – im więcej kanałów obsługuje (maksymalnie 12) dany produkt, tym bardziej precyzyjny zapis wyników. Ponadto warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które zwiększają możliwości i wygodę obsługi, jak np. zapis wyniku badania w pamięci aparatu, automatyczna analiza i interpretacja słowna badania, wbudowana pamięć czy możliwość wydruku na zewnętrznych drukarkach biurowych w na papierze A4.

Prezentacje aparatów EKG i wideo instrukcje obsługi

            Zapraszamy na nasz kanał na Youtube, tam zamieściliśmy prezentacje aparatów oraz wideo instrukcje i tutoriale które mogą Wam pomóc w obsłudze najpopularniejszych aparatów EKG. Jeśli potrzebujecie instrukcji obsługi jakiegoś aparatu, napiszcie do nas a prześlemy wam instrukcję obsługi wybranego aparatu EKG w formie .pdf

Aparaty EKG - największy wybór w Polsce | sklep ekg24.pl