Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty EKG

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-18 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Który Aparat EKG wybrać?

 

            Bogaty wybór aparatów EKG obejmuje niezawodne urządzenia wysoko cenionych producentów. Szeroki zakres cenowy oraz dostępność modeli stacjonarnych i aparatów EKG przenośnych pozwala na dobranie produktu dopasowanego do dowolnego zastosowania i o ściśle określonych parametrach. 

 

            Aparaty EKG m.in. firmy ASPEL w najlepszych cenach w Polsce. Na naszej stronie obok aparatów ASPELa mamy także aparaty innych popularnych marek, m.in. BTL, STRING, BionetSchiller czy M4Medical.

 

            Oferowane w tej kategorii egzemplarze stacjonarne są używane przez gabinety, przychodnie, szpitale i inne placówki medyczne, które przeprowadzają diagnostykę przede wszystkim na miejscu. Z kolei przenośne aparaty EKG wykorzystują głównie lekarze i ratownicy dojeżdżający do pacjentów. Są to niewielkie urządzenia o małej wadze i łatwe w transporcie. Modele stacjonarne i przenośne aparatów EKG dostosowane są więc do specyfiki ich wykorzystywania, tym samym ułatwiając diagnostykę i udzielenie pomocy pacjentom w każdych okolicznościach i przy różnych typach konsultacji medycznych.

 

            Poszczególne modele aparatu EKG różnią się także liczbą kanałów, których liczba wpływa na dokładność działania – im więcej kanałów obsługuje (maksymalnie 12) dany produkt, tym bardziej precyzyjny zapis wyników. Ponadto warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które zwiększają możliwości i wygodę obsługi, jak np. zapis wyniku badania w pamięci aparatu, automatyczna analiza i interpretacja słowna badania, wbudowana pamięć czy możliwość wydruku na zewnętrznych drukarkach biurowych w na papierze A4.

 

Prezentacje aparatów EKG i wideo instrukcje obsługi

 

            Zapraszamy na nasz kanał na Youtube, tam zamieściliśmy prezentacje aparatów oraz wideo instrukcje i tutoriale które mogą Wam pomóc w obsłudze najpopularniejszych aparatów EKG. Jeśli potrzebujecie instrukcji obsługi jakiegoś aparatu, napiszcie do nas a prześlemy wam instrukcję obsługi wybranego aparatu EKG w formie .pdf

Aparaty do EKG szeroki wybór - Przenośne Aparaty do EKG | ekg24.pl