Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty EKG

Bogaty wybór aparatów EKG obejmuje niezawodne urządzenia wysoko cenionych producentów. Szeroki zakres cenowy oraz dostępność modeli stacjonarnych i przenośnych pozwala na dobranie produktu dopasowanego do dowolnego zastosowania i o ściśle określonych parametrach.  

Aparaty EKG m.in. firmy ASPEL w najlepszych cenach w Polsce.

Oferowane w tej kategorii egzemplarze stacjonarne są używane przez gabinety, przychodnie, szpitale i inne placówki medyczne, które przeprowadzają diagnostykę przede wszystkim na miejscu. Z kolei przenośne aparaty EKG wykorzystują głównie lekarze i ratownicy dojeżdżający do pacjentów. Są to niewielkie urządzenia o małej wadze i łatwe w transporcie.

Poszczególne modele różnią się także liczbą kanałów, których liczba wpływa na dokładność działania – im więcej kanałów obsługuje (maksymalnie 12) dany produkt, tym bardziej precyzyjny zapis wyników. Ponadto warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które zwiększają możliwości i wygodę obsługi, jak np. zapis wyniku badania w pamięci aparatu, automatyczna analiza, wbudowana pamięć czy możliwość wydruku na zewnętrznych drukarkach biurowych w na papierze A4.

Aparaty EKG - Aspel, Schiller, Edan, String, BTL, M4Medical | ekg24.pl

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-18 z 48 pozycji

Aktywne filtry