Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Systemy wysiłkowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Oferowane w tej kategorii systemy wysiłkowe znajdują zastosowanie w placówkach medycznych i rehabilitacyjnych, w których bada się pracę organizmu w trakcie obciążenia fizycznego. Urządzenia wchodzące w jego skład wyświetlają wyniki diagnostyczne w formie zapisu EKG, co pozwala na sprawdzenie poprawności funkcjonowania mięśnia sercowego podczas wysiłku.

W zależności od wersji system wysiłkowy może być wyposażony w bieżnię lub cykloergometr służący do przeprowadzania badania podczas pedałowania. Zdefiniowane programy pozwalają na łatwe ustawienie parametrów obciążenia ściśle pod kątem danej osoby, z uwzględnieniem jej wieku, stanu zdrowia czy przebytych chorób.

Dostępne w tej kategorii systemy wysiłkowe wykorzystuje się z myślą o ocenie kondycji, która jest potrzebna np. w celu dobrania odpowiednich ćwiczeń rehabilitacyjnych czy do wydania karty sportowca małoletniej osobie. Gwarantujemy szeroki wybór urządzeń znanych i cenionych producentów, które są objęte wieloletnią gwarancją. Zapraszamy do składania zamówień placówki medyczne, rehabilitacyjne i kluby sportowe!

Systemy wysiłkowe - ekg24.pl