Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Akcesoria do Holterów EKG

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Holter EKG jest urządzeniem, które rejestruje pracę serca w sposób ciągły co najmniej przez dobę. Musi być niewielkich rozmiarów, aby towarzyszyć pacjentowi w czasie normalnej aktywności życiowej takiej jak spacery czy sen. Opisywane badanie umożliwia dokładną analizę pracy mięśnia sercowego i wykrycie jego chorób takich jak zaburzenia rytmu, niedokrwienie, a także sprawdzenie działania rozrusznika serca. U nas znajdą Państwo akcesoria niezbędne do przeprowadzenia tego typu diagnoz. 

Wszystko do Holtera EKG

Aby uzyskać miarodajne wyniki, konieczne jest naklejenie w ściśle określonych miejscach klatki piersiowej specjalnych elektrod. Oferujemy doskonałe kable do najpopularniejszych urządzeń np. marki ASPEL, które gwarantują, że pomiary będą w pełni profesjonalne i trafne. Wysoka skuteczność metody wiążę się z możliwością obserwacji zaburzeń narządu poza warunkami szpitalnymi. Dlatego też sprzęt potrzebuje przenoszenia. Mamy w ofercie praktyczne jednorazowe etui, a także solidne torby, które spełnią wymagania lekarzy i pacjentów.

Akcesoria do Holterów EKG - etui, kable, elektrody, jednorazowe etui