Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty USG

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-18 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Wyposażając placówkę medyczną, jednym z podstawowych urządzeń, o których należy pamiętać, jest aparat USG. Odpowiedni model można zamówić w naszym sklepie – dzięki bogatej ofercie obsługujemy zarówno szpitale i duże przychodnie, jak i małe gabinety prowadzone przez pojedynczych lekarzy.

W przypadku diagnostyki głównie tkanek powierzchniowych polecamy egzemplarze wyposażone w głowice liniowe, podczas gdy do badania dalej położnych organów wewnętrznych lepiej nadają się aparaty USG z głowicami konweksowymi. Jeszcze większym zakresem penetracji wyróżniają się modele z głowicami sektorowymi, które mogą wniknąć w najgłębsze struktury organizmu.

Dostępne w naszym sklepie urządzenia mogą być wyposażone w różną liczbę głowic, co zwiększa zakres ich zastosowania i precyzję działania. Z kolei przy ograniczonym budżecie polecamy niedrogie egzemplarze o najbardziej podstawowej, choć zarazem często w pełni wystarczającej funkcjonalności, których używa się w niewielkich gabinetach prywatnych.

Aparaty USG - Mindray, Edan, Siemens Acuson, GE, Philips - ekg24.pl