Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

USG Przenośne

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

W naszym sklepie mamy duży wybór przenośnych aparatów USG. Badanie ultrasonograficzne jest powszechnie stosowaną nieinwazyjną metodą diagnostyczną. Pozwala uzyskać obraz narządów i tkanek, dzięki ultradźwiękom. Takie profesjonalne sprzęty znajdują zastosowanie w placówkach służby zdrowia, jak i w terenowej pracy lekarskiej. Korzystają z nich specjaliści różnych dziedzin medycyny. Każdy dostępny produkt łączy najwyższą jakość z funkcjonalnością. 

Urządzenia do obrazowania

Celem USG jest diagnoza zmian chorobowych narządów wewnętrznych, więc powszechnie stosuje się tę metodę w badaniu jamy brzusznej, tarczycy czy ginekologii. Oferowane przenośne aparaty spełnią wymagania każdego diagnosty, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Mają doskonały ekran umożliwiający wyświetlanie obrazu wysokiej rozdzielczości oraz dysk twardy do zapisywania wyników. Co ważne, mogą działać bez dostępu do zasilania, a także być wygodnie przenoszone w torbie, dzięki czemu transport jest naprawdę prosty. To wyśmienite rozwiązanie dla każdego lekarza. 

Aparaty USG, Ultrasonografy przenośne, USG mobilne, USG laptopowe