Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

System wysiłkowy ASPEL TRM-612 CARDIOTEST v.702 Alfa (bieżnia + program)

  • -1 846,00 zł
 
32 346,00 zł
30 500,00 zł Brutto Zniżka 1 846,00 zł

28240.74 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 31 499,00 zł

 

Kompletny system do elektrokardiograficznych badań wysiłkowych firmy ASPEL

Zestaw składa się z bieżni B612 oraz nowoczesnego i profesjonalnego oprogramowania medycznego - CardioTEST. Zapewnia wysoką dokładność badań oraz profesjonalną interpretację i analizę wyników.

Jedyna na rynku bieżnia z wbudowanym modułem EKG

Bieżnia do prób wysiłkowych ASPEL, model TRM-612, wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma kluczowymi cechami. Jednym z głównych atutów tego modelu jest wbudowany moduł EKG. Dzięki temu urządzenie umożliwia bieżący monitoring pracy serca podczas badań wysiłkowych oraz rehabilitacji kardiologicznej. Moduł EKG w modelu 612 oferuje 12 standardowych odprowadzeń w trybie diagnostycznym oraz 2 odprowadzenia w trybie treningowym, co pozwala na dokładne monitorowanie serca podczas różnych rodzajów aktywności.

System do prób wysiłkowych ASPEL TRM - 612 CARDIOTEST v.702 ALFA oferuje możliwość cyfrowego zapisywania wyników oraz drukowania raportów z przeprowadzonych badań.

Automatyczne określanie punktów pomiarowych i automatyczna analiza arytmii serca

Wyposażony jest w funkcję automatycznego określania punktów pomiarowych, z opcją ręcznej korekty przez wykwalifikowany personel medyczny.

System ten również przeprowadza automatyczną analizę arytmii serca i umożliwia pomiar ciśnienia krwi podczas wysiłku fizycznego. Specjaliści mają możliwość obserwowania trendów wszystkich mierzonych parametrów w czasie rzeczywistym podczas badania. Nowoczesny zestaw umożliwia korzystanie ze standardowych protokołów badań, jak również tworzenie własnych protokołów. 

W standardowym wyposażeniu systemu CardioTEST w wersji Alfa znajdziemy bieżnię rehabilitacyjną B612 wraz z pełnym wyposażeniem. Opcjonalnie system ASPEL TRM - 612 CARDIOTEST v.702 ALFA możemy doposażyć w stanowisko diagnostyki medycznej oraz defibrylator AED.

Dlaczego trzeba mieć w pracowni wysiłkowej defibrylator?

Warto pamiętać, że to właśnie pod wpływem wysiłku najczęściej ujawniają się problemy z krążeniem i w takich sytuacjach dochodzi do zatrzymania akcji serca, dlatego należy mieć pod ręką urządzenie przystosowane do defibrylacji, żeby w kryzysowej sytuacji go użyć nie czekając na przyjazd karetki. Artykuł o tym czemu w ogóle warto mieć defibrylator AED w przychodni znajdziecie na naszym blogu.

Specyfikacja techniczna produktu:

- Wymiary: 2000x830x1250mm (DxSxW)
- Maksymalna waga pacjenta 180 kg
- Wbudowany w bieżnię moduł EKG

Wyposażenie standardowe:

- Bieżnia ASPEL TRM-612 v.702
- Oprogramowanie CardioTEST
- Kabel pacjenta do systemu wysiłkowego KEKG-51
- Kabel pacjenta do systemu rehabilitacji kardiologicznej KEKG-52
- Elektrody jednorazowe (50 szt.)
- Kabel transmisji danych KRSB-09

Gwarancja:

- Gwarancja producenta 24 miesiące
Oceń 

Najlepszy sprzęt na jakim pracowałem

Jest to zdecydowanie najlepszy sprzęt na jakim dane mi było pracować. System zainstalowałem na swoim komputerze, podpięty mam tu także spoczynkowy aparat EKG więc wszystkie badania mam w jednym miejscu. Za tą cenę moim zdaniem PETARDA! Polecam

Napisz swoją opinię

System wysiłkowy ASPEL TRM-612 CARDIOTEST v.702 Alfa (bieżnia + program)

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: