Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Defibrylator AED Amoul i3

 
4 320,00 zł Brutto

4000 zł netto

 

Zastanawiasz się jaki defibrylator AED wybrać?

Poszukujesz nowoczesnego i wielofunkcyjnego defibrylatora półautomatycznego w przystępnej cenie? Defibrylator AED i3 będzie doskonałym wyborem. To nowoczesne, lekkie urządzenie o kompaktowych wymiarach, które doskonale sprawdzi się praktycznie wszędzie. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu może być użyty przez każdego, bez konieczności specjalnego przeszkolenia.

Już więcej nie przepłacaj - wybierz AED Amoul i3

Defibrylator AED AMOUL i3 to doskonały wybór z perspektywy stosunku jakości do ceny. W sklepie ekg24.pl znajdziesz go w bardzo atrakcyjnej cenie, co czyni go idealnym rozwiązaniem praktycznie dla każdego odbiorcy:

  • dla firm,
  • przychodni i szpitali,
  • fabryk,
  • miejsc użyteczności publicznej 
  • służb ratowniczych i wielu wielu innych

 

Niezawodność w doskonałej cenie

AED Amoul I3 oferuje parametry porównywalne do znanych marek defibrylatorów, co oznacza, że nie musisz przepłacać za niezawodność.

 

Defibrylator AMOUL i3 spełnia wszystkie niezbędne normy i standardy bezpieczeństwa oraz medyczne. Dzięki temu masz pewność, że jest to urządzenie, na które możesz polegać w kryzysowych sytuacjach.

 

Wspieramy Cię również w procesie szkolenia i obsługi defibrylatora, zapewniając, że osoby w jego otoczeniu są odpowiednio przeszkolone w zakresie jego użytkowania i procedur resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

 Dostępność akcesoriów eksploatacyjnych

Wybierając Amoul I3 Możesz  być spokojny o dostępność akcesoriów eksploatacyjnych, ponieważ oferujemy dostęp do elektrod i baterii z długim okresem ważności, co utrzymuje defibrylator w gotowości do użycia.

 

W razie potrzeby zapewniamy wsparcie techniczne oraz serwis posprzedażowy, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenie działa sprawnie i niezawodnie.

 

Warto dodać, że opinie od zadowolonych klientów potwierdzają wydajność i niezawodność defibrylatora AMOUL i3. Dlatego inwestując w ten produkt, inwestujesz w bezpieczeństwo i zdrowie. Nie zwlekaj - zadbać o odpowiednie narzędzie do pierwszej pomocy już teraz.

Komunikaty głosowe w języku polskim

Defibrylator AED i3 posiada wyraźne komunikaty wizualne oraz głosowe w języku polskim. Dzięki temu urządzenie instruuje użytkownika przez cały proces obsługi urządzenia. Od momentu podłączenia zasilania, przez podpięcie elektrod poszkodowanemu, aż do przeprowadzenia samego procesu defibrylacji. Korzystanie z niego ułatwiają też ilustracje zamieszczone na urządzeniu. Pozwala to użytkownikowi uniknąć stresu z powodu obawy o niewłaściwe użycie defibrylatora.

Bateria litowo-manganowa o żywotności - 5 lat

Defibrylator AED i3 wyposażony został w baterię litowo – manganową o dużej pojemności (Li-MnO2 DC 12V 4.5Ah)  oraz długiej żywotności, wynoszącej aż 5 lat. Umożliwia ona nawet 200 wyładowań przy defibrylacji. Stan naładowania baterii widoczny jest na ekranie urządzenia przez cały czas. Bateria w krótkim czasie ładuje się do pełna. Na jednym cyklu ładowanie defibrylator może pracować około 4 godzin bez przerwy.

Kolejną ważną funkcją jaką posiada urządzenie jest opcjonalna możliwość łączności za pomocą sieci 4G oraz zarządzanie defibrylatorem za pośrednictwem specjalnej platformy do urządzeń AED. Przesyłanie danych w czasie rzeczywistym na platformę AED pomaga w łatwym zarządzaniu oraz kontroli defibrylatora. Ponadto, urządzenie posiada codzienne, automatyczne auto-testy, które na bieżąco sprawdzają jego stan techniczny oraz informują o ewentualnych awariach i koniecznych naprawach. 

Specyfikacja techniczna produktu:

Waga - 2,5 Kg
Wymiary - 289 mm x 217 mm x 91 mm
Energia wyładowania: 150J dorośli / 50J dzieci
Temperatura użytkowania od 0°C do 50°C
Temperatura czuwania od -30°C do 70°C
Akumulator Li-MnO2 DC 12V 4.5Ah Jednorazowy
Co najmniej 200 wstrząsów lub praca przez 4 godziny

Wyposażenie dodatkowe:

System mocowania ściennego

Gwarancja:

Gwarancja 24 miesiące
Oceń 

Serdecznie polecam AED i3 - super cena/jakość

Serdecznie polecam AED i3 - w tej cenie nie ma co się zastanawiać. Defibrylator ma polskie komendy i naprawdę działa!

Napisz swoją opinię

Defibrylator AED Amoul i3

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: