Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Drukarka termiczna do aparatów EKG ASPEL Grey v.07.205 / Grey v.07.305

 
2 400,00 zł Brutto

1951.22 zł netto

 

Dlaczego czytelny wydruk badania EKG jest tak ważny?

Czytelny wydruk badania EKG jest kluczowy dla precyzyjnej diagnozy i szybkiego rozpoznania stanu serca pacjenta, dlatego drukarka termiczna w aparatach EKG odgrywa niezastąpioną rolę w zapewnieniu wysokiej jakości obrazu wyników. Zapewnia ona wyraźne i dokładne rejestrowanie aktywności elektrycznej serca, co jest fundamentem dla skutecznego monitorowania i leczenia kardiologicznego. 

Oryginalna drukarka termiczna do aparatów ASPEL Grey

Oferujemy oryginalną część serwisową przeznaczoną do aparatu EKG marki ASPEL, kompatybilną z modelami Grey v.07.305 oraz Grey v.07.205. Ta wysokiej jakości część zamienna została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą samodzielnie wymienić klawiaturę w swoim urządzeniu. Produkt jest idealny dla tych, którzy poszukują niezawodnej i precyzyjnej części do swojego aparatu EKG ASPEL.

Kompatybilność: ASPEL Grey v.07.305, ASPEL Grey v.07.205

Typ: Część serwisowa (drukarka termiczna)

Przeznaczenie: Do samodzielnej wymiany

Uwaga: Przed przystąpieniem do samodzielnej wymiany klapki, należy mieć na uwadze, że wszelkie naprawy przeprowadzane bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy mogą trwale uszkodzić urządzenie. Zalecamy, aby tego typu działania były wykonywane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami lub skonsultowane z profesjonalnym serwisem.

Specyfikacja techniczna produktu:

Drukarka termiczna do aparatu ASPEL Grey v.07.205
Drukarka termiczna do aparatu ASPEL Grey v.07.305
Drukarka termiczna do aparatu ASPEL Grey v.07.225
Drukarka termiczna do aparatu ASPEL Grey v.07.325
Drukarka termiczna do aparatu ASPEL Grey v.07.305SYS

Napisz swoją opinię

Drukarka termiczna do aparatów EKG ASPEL Grey v.07.205 / Grey v.07.305

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: