Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Defibrylator AED Primedic HeartSave AED

  • -109,00 zł
 
7 020,00 zł
6 911,00 zł Brutto Zniżka 109,00 zł

6399.07 zł netto

 

Defibrylator niemieckiej firmy, która od pół wieku zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń medycznych. Wysoka intuicyjność, 6-letnia bateria i bardzo wysoka skuteczność analizy EKG. To wszystko oferuje nam Primedic HeartSave AED.

Dlaczego warto wybrać defibrylator Primedic

Primedic to niemiecka firma zajmująca się wdrażaniem i produkcją innowacyjnych urządzeń medycznych od 1973 roku. Jej siedziba mieści się w Szwarcwaldzie. Inżynierowie tej firmy w swoich projektach stosują zasadę nowoczesności, innowacyjności oraz precyzji. Zaprojektowany przez nich defibrylator Primedic HeartSave AED zaspokoi oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Producent oferuje aż 6-letnią gwarancję urządzenia. Dotyczy to również działania baterii.

Wysoka skuteczność analizy EKG

Defibrylator posiada bardzo wysoką, bo aż 98 % skuteczność analizy EKG. Charakteryzuje się też niską przerwą podczas Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej (około 7.5 sekundy). Primedic HeartSave może być używany na mokrej i metalowej powierzchni oraz przy ujemnych temperaturach bez ryzyka uszkodzenia. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna . Wystarczy używać jednego przycisku, a wbudowany system auto-kontroli daję gwarancję sprawności aparatu w chwili jego użycia.

Przycisk pediatryczny i elektrody uniwersalne

Defibrylator posiada wbudowany przycisk pediatryczny dzięki czemu można stosować go także podczas resuscytacji dzieci. Charakteryzuje się wysoką skutecznością defibrylacji dzięki utrzymywaniu natężenia prądu na stałym, niskim poziomie i dostosowaniu czasu trwania impulsu,

Codzienne autotesty aparatu

Został wyposażone w codzienne autotesty, które monitorują i sprawdzają czy aparat działa poprawnie. Urządzenie jest tanie w eksploatacji i charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem. 

Gwarancja:

- Gwarancja producenta 6 lat!

Napisz swoją opinię

Defibrylator AED Primedic HeartSave AED

Jeden z najczęściej kupowanych przenośnych defibrylatorów AED. Sprzęt ten pozwala na szybką i zdecydowaną reakcję w sytuacji zagrożenia życia, także a może nawet przede wszystkim przez osoby nie związane na co dzień ze służbą zdrowia. Obsługa jest prosta i intuicyjna – jednym przyciskiem!, a wbudowany system auto-kontroli daję gwarancję sprawności aparatu w chwili jego użycia

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: