Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

  • -972,00 zł
 
6 804,00 zł
5 832,00 zł Brutto Zniżka 972,00 zł

5400 zł netto

Zapytaj o leasing Zapytaj o ten produkt
 

Dlaczego warto wybrać AED Nihon Khoden Cardiolife AED – 3100

Jest to jeden z najnowocześniejszych defibrylatorów na świecie. Jego ojczyzną jest Japonia, kraj w którym znajduje się najwięcej dostępnych publicznych defibrylatorów na mieszkańca. Można go używać przy bardzo niskich jak i upalnych temperaturach bez ryzyka uszkodzenia. Jakie zalety ma jeszcze? 

Defibrylator od firmy Nihon Khoden charakteryzuje się szerokim zakresem używalności. Może być stosowany zarówno u dorosłych jak i dzieci bez konieczności zmiany elektrod. W trakcie reanimacji dziecka wystarczy wcisnąć przycisk pediatryczny, a urządzenie samo dostosuje niższą energię przy defibrylacji.

Cardiolife AED – 3100 można używać w temperaturach od -5 do +50 stopni Celsjusza. Oznacza to, że urządzenie jest odporne zarówno na mrozy jak i upały, co umożliwia skuteczne przeprowadzenie defibrylacji w różnych warunkach atmosferycznych. Sprzęt posiada także wysoką klasę ochrony IP 55. Oznacza to, że jest wodoodporny oraz zabezpieczony przed zanieczyszczeniami. Cardiolife AED 3100 jest defibrylatorem dwufazowym. Zwiększa więc szansę przeżycia o blisko połowę niż w przypadku używania defibrylatora jednofazowego. Charakteryzuje się też wysoką skutecznością analizy EKG (około 93 %) oraz bardzo niską przerwą w Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej (1.5 sekundy). Żywotność baterii urządzenia wynosi 4 lata. Czas monitorowania pacjenta na jednym cyklu ładowania wynosi około 7.5 godziny. Cardiolife AED 3100 posiada także dobrą pamięć przechowywania danych, która może przechowywać nawet 90 minut materiałów. Dodatkowo urządzenie posiada codziennie i comiesięczne autotesty, które załączają się po włączeniu i wyłączeniu urządzenia oraz zainstalowaniu baterii. W razie jakiejkolwiek awarii lub problemów z działaniem wskaźnik stanu zmienia się na czerwony oraz uruchamia alarm dźwiękowy. 

Skuteczność analizy EKG tego defibrylatora to aż 93%.

Codzienne autotesty sprawią że defibrylator AED Nihon Kohden zawsze będzie gotowy do działania kiedy zajdzie taka konieczność.  

Gwarancja - 8 LAT !!!

Specyfikacja techniczna produktu:

Kształt fali: Dwufazowa, ścięta wykładniczo (ActiBiphasic)
Zakres energii: 50, 70,100,150, 200J (przy 50 ohm)
Protokoły energii: 150J-200J-200J w trybie dla dorosłych, 50J-70J-70J w trybie pediatrycznym
Przerwa w RKO: Maksymalnie 8 sekund
Napięcie baterii: 15V, nieładowalna
Żywotność baterii: 4 lata
Autotesty: codzienny, comiesięczny, po włączeniu urządzenia, po wyłączeniu urządzenia, po zainstalowaniu baterii. Po wykryciu nieprawidłowości wskaźnik stanu zmienia się na czerwony i uruchamia się alarm dźwiękowy.
Przechowywanie danych: 90 minut
Wskaźnik stanu: Zielony (OK) lub czerwony (potrzeba sprawdzenia)
Przycisk defibrylacji: Miga, gdy wstrząs jest zalecany
Wskaźnik poziomu baterii: Pokazuje poziom naładowania baterii
Wskaźnik serwisowy: Świeci się, gdy AED jest niesprawny.
Wymiary: 206 x 97 x 252 mm
Waga: 2,3 kg z baterią i elektrodami

Gwarancja:

- Gwarancja 8 lat!

Napisz swoją opinię

Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife AED-3100

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: