Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Lista produktów marki String

String Polska Sp. z o.o. 

     String Polska Sp. z o.o. to polski producent aparatury medycznej z Krakowa. Firma została założona w oparciu o wieloletnie doświadczenia w branży. Współzałożyciele firmy String Medical Instruments -  Konrad Taranek i Maciej Gocyła postanowili stworzyć aparat EKG jakiego na rynku nie ma a jaki spełniałby oczekiwania pracowników ochrony zdrowia. Pierwszym krokiem do powstania aparatu String Opus 1 była analiza ankiet wypełnionych przez kilkaset osób pracujących w szpitalach, przychodniach i NZOZach. Zostali oni zapytani co by chcieli aby miał aparat EKG i co zrobić aby maksymalnie ułatwić im pracę.
     Aparat EKG String to dzieło elektroników i programistów ale także artystów którzy przełamali pewien stereotyp i stworzyli bryłę aparatu która w całej swej nowoczesności jest po prostu ładna. Aparat Opus 1 jest pięknym dodatkiem podnoszącym prestiż każdego gabinetu. String Polska w swojej ofercie ma także defibrylatory AED i pracuje nad systemem do badań wysiłkowych i holterami EKG.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Lista produktów marki String