Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparat USG Mindray Consona N8

Nowoczesny aparat USG do zastosowania w wielu specjalizacjach

W ramach tego systemu dostępny jest 21,5-calowy monitor o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dodatkowo, system posiada obrotowy pulpit sterowniczy z regulacją wysokości i obrotu, a także wielokierunkowe ramię, które umożliwia optymalne pozycjonowanie monitora.

Ważnym elementem jest 15,6-calowy kolorowy ekran dotykowy, który można obsługiwać gestami. Dzięki temu interakcja z systemem jest intuicyjna i efektywna. Klawisze zostały logicznie pogrupowane, co skraca czas nauki obsługi i ułatwia korzystanie z systemu.

System wyposażony jest w 5 aktywnych portów głowic, co zapewnia wszechstronność w wykonywaniu różnych procedur medycznych. MedSight™ umożliwia przesyłanie obrazów klinicznych i pętli kinowych do urządzeń zewnętrznych, co jest istotne w dzisiejszej medycynie.

Dodatkowo, funkcja MedTouch™ ułatwia sterowanie ultrasonografem, dostęp do danych pacjenta i wbudowanego oprogramowania szkoleniowego przy pomocy urządzenia z systemem Android. Dzięki temu system jest kompleksowym narzędziem wspierającym pracę personelu medycznego.

Napisz z jakimi głowicami potrzebujesz aparat a przygotujemy ofertę specjalną bezpośrednio dla Ciebie

Wyposażenie dodatkowe:

Głowica sektorowa
Głowica liniowa
Głowica convex
Głowica mikroconvex
Głowica endowaginalna

Gwarancja:

Gwarancja 12-24-36 miesięcy
W czasie gwarancji przeglądy techniczne w cenie

Napisz swoją opinię

Aparat USG Mindray Consona N8

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: