Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wózek do aparatu EKG String Cart L

 
3 500,00 zł Brutto

3240.74 zł netto

 

Ekskluzywny wózek do aparatów EKG marki STRING 

Jeden z najnowocześniejszych stolików, zaprojektowany i dedykowany pod zaawansowanych elektrokardiografów – String Opus 1 oraz String Opus Mini. Chętnie wybierany przez personel medyczny w całym kraju.

Dlaczego String Cart L jest chętnie wybierany przez klientów?

Wózek zaprojektowany został w bardzo ergonomiczny sposób, dzięki czemu zapewnia wygodę oraz zwrotność. Personel medyczny może wygodnie przemieszczać się z aparatem EKG umieszczonym w wózku, taką mobilność zapewniają 4 kółka. Dwa z nich mają blokadę zabezpieczającą dzięki czemu zapewnieniają maksymalne bezpieczeństwo przewożonego elektrokardiografu.

Kolumnowa konstrukcja modelu String Cart L sprawia, że jest on bardzo oryginalny. Nowoczesna szuflada, która może otwierać się w obu kierunkach, lewo lub w prawo zależnie od preferencji, robi wrażenie nie tylko wizualne, ale jest też bardzo praktyczna. W szufladzie spokojnie zmieścimy wszystkie niezbędne akcesoria m.in. żele, kable, elektrody, gaziki czy też ręczniki papierowe. Urządzenie posiada również specjalny wysięgnik  na kabel pacjenta, pozwalający na komfortowe i bezpieczne wykonanie badania EKG. 

Wózek możemy zobaczyć na prezentacji aparatu String OPUS 1 zamieszczonej poniżej

Specyfikacja techniczna produktu:

- Oryginalny stolik String Cart
- Trwały dzięki zastosowanym materiałom
- Wyposażony w szufladę na akcesoria
- Możliwość wyboru na którą stronę otwiera się szuflada lewo/prawo
- Mobilność zapewniają 4 koła w tym 2 koła z blokadą
- Ukryty kabel zasilający aparat
- Kolumnowa budowa wózka
- Wysięgnik na kabel pacjenta

Gwarancja:

- 24 miesiące
Oceń 

hahahah

Wózek kosztujący tyle co dobrej klasy ekg to chyba żart. Ten wózek to 200 zł powinien kosztować góra a nie 2900 chyba komuś dwa zera się dopisały. NIE DŁUGO 10.000 ZA WOZEK ZARZADAJA Z CZEGO ON JEST ZE SREBRA?

Napisz swoją opinię

Wózek do aparatu EKG String Cart L

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: