Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kabel pacjenta do aparatu EKG

  • -41,00 zł
 
430,00 zł
389,00 zł Brutto Zniżka 41,00 zł

360.19 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 389,00 zł

Zapytaj o leasing Zapytaj o ten produkt
 

Kabel pacjenta do aparatów EKG (10 odprowadzeń)

Kompatybilny z większością aparatów EKG, dostępnych w Polsce,

m. in. Aspel, BTL, Farum, Schiller, Mortara, Medea, GE, Philips, Welch Allyn . 

Kabel wykonany z wysokiej klasy otuliny dzięki czemu gwarantuje bardzo dobrą jakość zapisu.

Przygotowany do pracy z wyładowaniami z defibrylatora.

Końcówka typu banan 4.0 mm pasuje do standardowych elektrod klipsowych-kończynowych, gruszek-przyssawkowych oraz blaszkowych do pasa EKG.   

Dlaczego jakość kabla do aparatu EKG ma znaczenie?

Kabel do aparatu EKG to przewód służący do podłączenia elektrod do pacjenta i przekazywania sygnałów elektrycznych do aparatu EKG (elektrokardiografu).

Kabel EKG jest zazwyczaj wyposażony w złącza o odpowiedniej konfiguracji, które pasują do gniazd na aparacie EKG. Te złącza są zazwyczaj standardowe dla większości aparatów EKG, ale mogą się różnić w zależności od producenta i modelu (w prezentowanym tutaj egzemplarzu mamy wtyczkę uniwersalną - kompatybilną z większością aparatów EKG). 

Kable EKG są zazwyczaj wytrzymałe i wykonane z materiałów, które zapewniają dobre przewodzenie elektryczne i minimalizują zakłócenia sygnału. Ważne jest, aby kabel EKG był w dobrym stanie, bez uszkodzeń ani luźnych połączeń, aby zapewnić dokładne odczyty elektrokardiograficzne.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących podłączania kabla EKG lub obsługi aparatu EKG, zawsze warto skonsultować się z naszym działem sprzedaży lub specjalistą w dziedzinie elektrokardiografii. 

Napisz swoją opinię

Kabel pacjenta do aparatu EKG

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: