Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Holter Ciśnieniowy EDAN ABPM SA-10

Holter ciśnieniowy EDAN ABPM SA10 to zaawansowane urządzenie medyczne służące do monitorowania ciśnienia tętniczego przez 24 godziny lub dłużej. Pozwala na ciągłe śledzenie zmian ciśnienia krwi pacjenta w różnych sytuacjach dnia codziennego, w tym podczas snu, co jest nieosiągalne przy tradycyjnych, jednorazowych pomiarach ciśnienia. Dzięki temu lekarze mogą uzyskać bardziej kompleksowy obraz stanu zdrowia pacjenta, co jest szczególnie ważne w diagnostyce i monitorowaniu nadciśnienia tętniczego oraz innych schorzeń kardiologicznych.

Urządzenie EDAN ABPM SA10 jest zazwyczaj niewielkie, lekkie i zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort noszenia przez pacjenta. Jest wyposażone w mankiet, który automatycznie pompowany jest w regularnych odstępach czasu, aby zmierzyć ciśnienie krwi. Dane są następnie rejestrowane i przechowywane w urządzeniu, skąd mogą być odczytane przez lekarza w celu analizy.

Wyposażenie dodatkowe:

- mankiety różnych rozmiarów S-XL
- mankiet jednorazowy
- jednorazowe etui pod mankiet
- jednorazowe etui na rejestrator

Gwarancja:

- 24 miesiące
Oceń 

BIje na głowę inne Holtery RR

Zdecyowanie najlepszy sprzęt z jakim miałem doświadczenie. Bardzo dokładny, cichy i mało błędów. Do tego nowoczesny wygląd i najlepszy stosunek ceny do jakości. Polecam

Napisz swoją opinię

Holter Ciśnieniowy EDAN ABPM SA-10

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty: