Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Aparaty RTG

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Dzięki aparatowi RTG możliwe jest wykonanie badania obrazowego, które ma na celu prześwietlenie dowolnych struktur w ciele człowieka. Dostępne w naszej ofercie urządzania pozwalają na wykonywanie diagnostyki zarówno rutynowej, jak i w razie potrzeby przesiewowej. Za ich pomocą można zidentyfikować zmiany w tkankach o różnym podłożu, np. chorobowym czy kostnym. Aparaty RTG znajdują powszechne zastosowanie w wielu gałęziach medycyny, dlatego używa się ich w placówkach leczniczych wszelkiego typu i o różnych specjalizacjach.

Oferowane w naszym sklepie urządzenia można wykorzystać m.in. do diagnostyki złamań, przemieszczeń, zwyrodnień, zmian nowotworowych czy zapaleń. Badanie za ich pomocą trwa krótko i jest bezbolesne dla pacjenta, a jego wyniki często stanowią podstawę do podjęcia dalszych kroków w kierunku leczenia i dobrania najodpowiedniejszych środków pod kątem danego problemu. W naszym sklepie dostępne są profesjonalne aparaty RTG najlepszych producentów, które działają precyzyjnie i bezawaryjnie.